Cep Fast Akademi Kayıt 

Türkiye'nin En Büyük Telefon Alım Satım Platformu Olan Cep Fast Ankara Merkezinde Yapılacak Olan 4. Akademi Dönemi Birinci Dönem Kayıt İçin Tüm Detaylar Aşağıdadır. 

Lütfen Akademi Kayıt Onayı Vermeden Tüm Açıklamaları Dikkatlice Okuyunuz. Cep Fast Alkademi Katılımı Ücretsizdir. Sadece Seçilmiş Kişiler Akademiye Katılabilir. İstanbul 14-15 Mart Akademi Programı Kontenjanı 50 Kişidir.

4. Akademi Dönemi

1.  Eğitim Programı

Tarih: 14 - 15 Mart 2020

Yer: ANKARA 

Kontenjan : 50 Kişi

Eğitim Konusu:  Bölge Temsilcilikleri Telefon Alım Satım Kontrol Uzmanlığı

 

14 Kasım Cumartesi

09:00 - 09:30 = Temsilci Adayları Tanışma Çay Arası

09:30 - 10:30  = Cep Fast Kimdir? Ne Yapar? Cep Fast Temsilcisi Olduğunuzda Ne Yapacaksınız? Kazanç Sistemi?

10:30 - 12:30   = Cep Telefonu Marka ve Modelleri, Piyasadaki Alım Satım Oranları,  

12:30  - 13:30  = Öğle Yemeği Arası

13:30  - 14:30  = Yurt Dışı ve Türkiye Cihaz Farkı Nedir ? TR Garantili Ne Demek ? Garantili Cihaz olup olmadığını nasıl anlarız?

14:30  - 15:30  = İMEİ Numarası nedir? Ne işe Yarar? Önemi?

15:30  - 16:00  = Çay, Kahve, Kek, arası 

16:00  - 17:00  = Cep Telefonu Kozmetiği Nedir? 

17:00  - 18:00  = Bir Cep Telefonunun Tamir Gördüğünü Anlayabilme

18:00  - 19:00 = Cep Telefonu Markalarında Her Marka ve Modelde Karşılaşılan En Çok Arızalar

15 Kasım Pazar

08:00 - 09:00 = Otel Kahvaltı

09:15  -  12:30  = Marka ve Modellerde Arıza Tespiti İçin Yapılması Gereken İşlemler

12:30 - 13:30    = Yemek Arası

13:30 - 14:30    = Uygulamalı Eğitim

14:30 - 15:30    = Yazılı Sınav 

15:30 - 16:00    = Çay, Kahve, Kek, Arası

16:00 - 17:00    = (Sınavı Geçen İsimlere) Cep Fast Temsilci Tableti Nedir? Nasıl Kullanılır? Alım Esnasında Bu Tablet İle Yapılacak İşlemler Sırası ve Alım İşlemi Prosedürleri Sunumu

17:00 - 18:30  = Temsilcilerin Tablerlerinin Teslimi , Sertifika Dağıtımı , Cep Fast Temsilci Kartlarının Teslimi, 

Akademiye Katılım Onay Formu

Cep Fast Temsilcisi Olmak İçin Gereken Şartlar

- CepFast Temsilcisi olmak için öncelikle "CepFast Başvuru Formunu" doldurmanız gerekmektedir.  Bu formu doldurduktan sonra başvurunuz uygun görüldüyse size mülakat formu gönderilecektir. Mülakat formu olumlu sonuçlanan adaylara "CepFast Ailesine Hoşgeldiniz" mesajı iletilmektedir. Sonrasındaki işlemler bu sayfadan yapılacaktır.

- Cep Akademi 4. Dönem 1. Temsilcilik Eğitimi 14-15 Mart 2020 İstanbul'da yapılacaktır. Bu akademinin kontenjanı 50 kişidir. Mezun sayısı 50 rakamının altında kalır ise ek kontenjan sırasından bir sonraki hafta yedek listeye akademi tamamlama şansı verilecektir. Akademi Katılım Son Başvuru Tarihi 11 Kasım 2019'dur. Akademi programı son başvuru tarihi kontenjan dolduğunda veya 05 Mart 2020'dir.

- Cep Fast Akademi programına katılmadan önce lütfen "Cep Fast Temsilcilik hakkında" tüm açıklamaları bulabileceğiniz sayfamızı inceleyiniz.

- Cep Fast Temsilcisi olduğunuzda dilerseniz günün istediğiniz saati dilerseniz tam zamanlı çalışabilirsiniz. Cep Fast Kazanç Oranları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

- Cep Fast Akademisi ÜCRETSİZ 'dir. Cep Fast Mezunları akademi programına katılım için ve sertifikaları için kesinlikle ödeme yapmazlar. Cep Fast sadece mezunlarından şart olarak , "Akademi" mezuniyeti itibari 1 yıl benzer bir işte çalışamayacaklarına dair sözleşme imzalarlar.

- Cep Fast; Temsilcileri için ayrı ayrı, günlük Cep Telefonu alım limitleri belirler. Yani her temsilcinin günlük alabileceği telefon sayısı sınırlıdır. Bu sınır Temsilcinin teminat riskiyle belirlenir. Buna bir örnek verecek olursak; 

"Cep Fast Çankaya Temsilcisi" ne bir bildirim iletildi. Çankaya Tunalı Hilmi Caddesinden bir telefon satma talebi geldi ve "aktif" olan en yakın temsilci " Zeliha Hanım"a bildirim iletildi. Zeliha Hanım adrese hemen ulaştı ve aldığı eğitimler neticesinde gerekli kontrolleri yaptı ve cihazı aldı. Aldığı Cihaz iPhone X. Aldığı cihaz için Zeliha Hanım adresten çıkmadan "CepFast Merkez" müşterisine Cihazın bedeli olan 5000TL rakamını ödüyor. Sonrasında Zeliha Hanım, almış olduğu cihazı, CepFast Merkez Adresine kargoluyor.  Bu işlem sonrasında Zeliha Hanım'ın yeni bir telefon alımına gidebilmesi için, Cep Fast sisteminde Zeliha Hanımın riskinin 5000TL üzerinde olması gerekiyor. Diyelim Zeliha Hanımın Risk Limiti CepFast Sisteminde 8000TL olsun. Zeliha Hanım Aynı gün maksimum veya toplam değeri 3000TL olacak cihaz alımı daha yapabilir. Limiti dolan Zeliha Hanım o gün almış olduğu cihazlar CepFast Merkezine ulaştığı anda ise ulaşan Cihaz satın alma bedeli kadar limit Zeliha hanımın risk hesabından düşer ve Zeliha Hanım artık yeni cihaz alımlarına gidebilir. 

- Risk Limitleri neye göre hesaplanır? Risk limitleri hesabı için 2 ayrı yöntem kullanmaktayız? 

         - Bunlardan birincisi temsili performansı? - Eğer temsilci kendisine bildirim geldiği andan itibaren hızlı bir şekilde müşteriye ulaşır ve süreci müşteir memnuniyetiyle tamamlarsa bu kendi Cep Fast karnesinde + puan olarak eklenir. 

         - Cep Fast Temsilcisinin Toplamda alım yaptığı telefon sayısı? Cep Fast Temsilcileri 50 adet telefon alımını yaptıkları gün artık 2. Level olan Bronz Cep Fast Temsilcileridirler. Bronz Ünvana sahip Cep Fast Temsilcileri içerideki risk teminatlarının %50 si kadar fazla oranla telefon alımı yapabilirler. Üstelik bronz ünvana sahip "Cep Fast Temsilcileri" Ücretsiz MEB Onaylı Sertifika verdiğimiz, 2. Eğitim programı olan "Cep Telefonu Ekran ve Batarya Değişim Eğitimi"ne de 3 aylık staj süreci beklemeden direk katılım hakkı kazanırlar. 

- Cep Fast 'e ilk kez Temsilci olarak başlayacak ve Eğitimini başarı ile sonuçlandırmış bir kişi günlük risk limitini kendisi belirler. Bunu bir örnekle anlatacak olursak;

          - Ahmet Bey "Cep Fast Akademi" den bugün mezun oldu, sertifikasını, kartvisitini ve "Cep Fast Onay Yazılımı Yüklü Tabletini" teslim alarak yarın itibari işe başlayacak. Ahmet Bey eğitim öncesi risk limitini 7.000TL olarak yazmıştı. Ahmet Bey Eğitimi geçtikten sonra Cep Fast Temsilcilik Risk Limiti İçin Teminat Bedeli olarak 7000TL yatırdı. Bundan sonraki her gün Ahmet Beyin Cep Fast Risk Limiti 7000TL dir. Ahmet Bey Her gün aldığı cihazı "Cep Fast Merkezi"ne ulaştırdığı anda , o bedellik risk limiti Ahmet Beyin açılacaktır.

           - Cep Fast Akademi Mezuniyeti itibari sahaya çıkmadan Temsilciler günlük istedikleri limit kadar teminatı Cep Fast Hesabına teminat Bedeli olarak peşin yatırırlar. Bu bedel teminat olarak alınmaktadır ve sistemden çıkmak isteyen Temsilcilerimiz kesintisiz olarak teminatını alabilirler.

- Cep Fast Temsilcilileri ödemelerini gönderim yaptıkları kargo merkezimize ulaştığı anda aynı gün hesaplarında görmektedir. Cep Fast ödemelerini peşin yapar!

- Cep Fast Temsilcileri diledikleri zaman sistemden çıkabilirler ve teminatlarını iade alabilirler. Tek şart Akademi Mezuniyet Tarihi itibari sayılarak 1 yıl boyunca benzer işte çalışmamalarıdır.

- 16-17 Kasım Akademi programı başvurunuzu tamalamak için yukarıdaki tüm açıklamalarımızı lütfen okuyun ve sonrasında aşağıdaki formu doldurarak kaydınızı tamalayınız. Akademi katılımı tamamen "CepFast" tarafından karşılanmaktadır. Yapılacak toplam başvuru içerisinde 50 Kişi seçilecektir. Tüm katılımcıların ulaşım uçak bileti ve otel konaklama Başaran Teknoloji A.Ş. tarafından karşılanmaktadır. 

 

 

Akademiye Katılım Onay Formu

Adresinizden Ücretsiz Alım Satım Hizmetleri

Haftalık Fırsat Ürünleri İlk Görmek İçin Abone Ol!

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ödeme ve Teslimat

Gizlilik ve Güvenlik

Garanti Şartları

İade Şartları

Kargo Takibi

Havale Bildirim Formu

İletişim Formu

Sipariş Takip

2. EL CEP TELEFONU 

 

iPhone 7 Plus Fiyatları

iPhone 7 64gb

iPhone X Max

iPhone X Fiyatları

iPhone X Özellikleri

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S10

Samsung Note 9 Fiyatı

Samsung Note 10

ALIM / SATIM

2. El Cep Telefonu

2. El Tablet

Sıfır Cep Telefonu Alış

Sıfır Cep Telefonu Satış

Cep Telofonu Aksesuar

Cep Telefonu Silikon Kılıf

Blutooth Kulaklık

iPhone X Fiyatları

iPhone 7 Plus Fiyatı

CEP FAST

Hakkımızda

"Fast Cep" Nedir?

En Güvenilir Alışveriş

Sıfır Cep Telefonu Satış

Cep Telofonu Aksesuar

Cep Telefonu Silikon Kılıf

Blutooth Kulaklık

iPhone X Fiyatları

iPhone 7 Plus Fiyatı

KURUMSAL

 

Yeni Üyelik

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Açık Pozisyonlar

Bayilikler

Cep Telefonu Tamir

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

© CepFast Tüm Hakları Saklıdır.İçerikler ve Görseller  İzinsiz Kullanılamaz. Kopyalanamaz Tasarım ve SEO Oscar Medya