Cep Fast Bayilik Sistemi

Türkiye'nin En Büyük 2. El Telefon Alım Satım Sistemi "Cep Fast" Aliesine Katılmak İstermisiniz ?

Cep Fast Bölge Temsilciliği Nedir? - Nasıl Çalışır?

"Cep Fast Bölge Temsilcisi" olmaya hak kazanan kişiler, Cep Fast Merkezinde eğitimini tamamladıktan sonra, Temsilcilisi olduğu bölgelerdeki telefonları adreslerden alma yetkisine sahip olurlar. Bu sistemde günün çalışacağı saatini seçebilme hakkına sahip olan Temsilciler, gün içerisinde belirttikleri ve aktif oldukları saatlerde "CepFast" Merkezinden gönderilen bildirim sonrası belirtilen adrese gider ve aldıkları eğitim içeriğine göre kontrolünü yaptıkları ve merkezimizden Online onay aldıkları cep telefonunu alarak "CepFast" Genel Müdürlüğüne gönderilmek üzere anlaşmalı Kargo şubelerine teslim ederler.

Adım Adım CepFast Temsilcilik Çalışma Biçimi

1- Başvuru Aşaması

     CepFast Temsilcisi olmak için öncelikli yapmanız gereken "temsilci başvuru formu"nu doldurmaktır. Başvurunuz sonrası CepFast merkezi tarafından başvuruları değerlendirilen ve ön onay alan adaylar gerekli görülür ise mülakata çağırılırlar. 

2- Cep Fast Akademi Programı

     Direk onay alan veya mülakatı geçen adaylar 4 gün süren toplamda 8 saatlik Ücretsiz ve Online verilen "CepFast Akademi" eğitimi programına tabi tutulurlar. CepFast Akademi'de verilen eğitim sayesinde temsilciler, belirli bir seviyede telefon eksperi yapabilecek ve ihtiyacımız olan arıza hasar tespitini yapabilecek seviyedelerdir artık.  

     Akademi Sertifikasına sahip yeni temsilcilere cep telefonu alımında kullancakları "CepFast Test ve Onay Yazılımı Kurulu Tablet" gönderilmektedir. Daha sonrasında Temsilcilerimiz gittikleri adreslerde belirli onay işlemlerini ve telefon alış verişi sırasında müşteriyle yapılacak satın alma sözleşmesini bu tablet üzerinden yapacaktır.

3- Temsilciler Nasıl Çalışır?

     CepFast Akademi Sertifikalı ve artık yetkili olan temsilciler, bulundukları il ve ilçelerden hangilerine hizmet verebileceklerini seçerler ve günün müsait olabilecekleri çalışma saatlerini belirlerler. "Cep Fast Temsilcilerinin en büyük avantajıda budur" Yani "CepFast" temsilcileri ek iş olarak temsilcilik yapabilirler.

     Temsilciler aynı zamanda sisteme giriş yaptırdıkları saatlerin dışında, belirli günler alım yapmaya gidecekleri  müsait oldukları saatler olur ise,  kendilerine verilecek tabletlerinden "Aktif Saat Bildirimi" girebilecek ve bunu merkez anında görebilecektir. Bu sayede boş vakti oluşan temsilci, o vaktini de değerlendirerek ekstra kazanç yapabilecektir.

     CepFast merkezine bir alım talebi düştüğünde ve merkez bunu onayladığında talep ilk olarak, alım yapılacak bölgedeki çalışma saati müsait ve sistemde kendisini "Aktif " olarak işaretlemiş en yakın temsilciye düşmektedir. 

     Kendisine bildirim düşen temsilcimiz, hemen gönderilen lokasyona giderek, telefonunu satmak isteyen müşterimizle buluşur. Sonrasında almış olduğu eğitimler neticesinde uygulaması gereken adımları sırayla uygulayarak alacağı cihazın kontrolünü sağlar. 

      Cihaz merkez tarafından gönderilen bildirimde olması gereken tüm şartları sağlıyor ise eğitimde öğrendiği şekilde kendisine verilen tabletini kullanarak cihazın gerekli fotoğraf ve video çekimini merkeze iletir. Merkez tarafından kendisine bir kaç dakika içerisinde gelen onay sonrasında, müşterimize tabletinden sözleşme ekranını açarak, alım/satım sözleşmemizi okutarak, tablet kalemiyle tabletinden gerekli sözleşme alanını imzalatır. 

     Akabinde merkez tarafından anında alım/satım sözleşmesinde girilien müşteri banka hesap bilgilerine göre ödeme yapılır ve makbuzu da yine sözleşme de girilen müşteri e-mail adresine gönderilir. Aynı anda dekont temsilcideki tabletten de görülebilmektedir.

 

     Bu aşamadan sonra satış kapanmıştır. Temsilcilerimiz her gün en geç saat 16:00 'da o gün aldıkları cihazları merkez adresimize gönderilmek üzere kendilerine en yakın anlaşmalı kargo firmasına teslim ederler. Kargo tarafımıza ulaştığı andan itibaren Temsilcilerin kazancı hesaplarına aynı gün yatar.

CepFast Temsilcilerine Kazandırıyor.

Adresinizden Ücretsiz Alım Satım Hizmetleri

Haftalık Fırsat Ürünleri İlk Görmek İçin Abone Ol!

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ödeme ve Teslimat

Gizlilik ve Güvenlik

Garanti Şartları

İade Şartları

Kargo Takibi

Havale Bildirim Formu

İletişim Formu

Sipariş Takip

2. EL CEP TELEFONU 

 

iPhone 7 Plus Fiyatları

iPhone 7 64gb

iPhone X Max

iPhone X Fiyatları

iPhone X Özellikleri

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S10

Samsung Note 9 Fiyatı

Samsung Note 10

ALIM / SATIM

2. El Cep Telefonu

2. El Tablet

Sıfır Cep Telefonu Alış

Sıfır Cep Telefonu Satış

Cep Telofonu Aksesuar

Cep Telefonu Silikon Kılıf

Blutooth Kulaklık

iPhone X Fiyatları

iPhone 7 Plus Fiyatı

CEP FAST

Hakkımızda

"Fast Cep" Nedir?

En Güvenilir Alışveriş

Sıfır Cep Telefonu Satış

Cep Telofonu Aksesuar

Cep Telefonu Silikon Kılıf

Blutooth Kulaklık

iPhone X Fiyatları

iPhone 7 Plus Fiyatı

KURUMSAL

 

Yeni Üyelik

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Açık Pozisyonlar

Bayilikler

Cep Telefonu Tamir

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

© CepFast Tüm Hakları Saklıdır.İçerikler ve Görseller  İzinsiz Kullanılamaz. Kopyalanamaz Tasarım ve SEO Oscar Medya