iPhone

Apple Cep Telefonları iOS işletim sistemine sahip son derece güvenli ve şık görünümüyle ilgi çekici cep telefonlarıdır. iPhone olarak isimlendirilen bu telefonlar akıcı kullanım özelliği, alüminyum sağlam kasası, kendine özgü özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. İlk modelini 2007 Yılında tanıtmıştır. iPhone'lar 4 inç, 4.7 inç ve 5.5 inç ve 2019 yılı itibari 5.8 inç , 6.5 inç ve 6.8 inç boyutlarında üretilmektedir. iPhone 5s ve iPhone SE 4 inç boyutunda; iPhone 6, 6s, 7 ise 4.7 inç boyutundadır, 2019 yılı itibari iphone X , XS Max iPhone 11 ve 11 Pro olmak üzere en yeni iPhone modelleri piyasaya sürülmüştür. Bunların Plus modelleri 5.5 inç'tir. Kırmızı iPhone 7 ile piyasaya yepyeni bir renk sunan Apple dikkatleri oldukça üzerine çekmeye devam ediyor. Suya dayanıklı cep telefonu modeli de 7 serisiyle Apple dünyasına katılmıştır. Stereo çift hoparlörlü telefon ses deneyimini yükselterek fark yarattı.

iPhone Cep Telefonu

Apple'ın üstün kamera özellikleri, titreşim engelleyici, led flash ve ƒ/1.8 diyafram genişliği ile iPhone'lar mükemmel görüntüler yakalamaktadır. Ön kameraları da oldukça geliştirilerek mükemmel selfie'ler yakalamanıza imkân sağlarken, FaceTime ile harika görüntülü aramalar yapabilirsiniz, retina flash özçekimlerin daha parlak ve net görünmesini sağlar. Yeni iPhone modelleri kulaklık jakı yerine adaptör aracılığıyla lightning konnektörü üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. Dilerseniz AirPods kullanarak kablosuz müzik zevkine ulaşabilirsiniz. iPhone 7 Plus modelinin arkasındaki çift kamera yakınlaştırma ve efekt verme konularında üstün başarıyla çalışır. Geliştirilen 3D Touch özelliği ise daha güvenli kullanım imkânı verir.

Son yıllarda süratle yükselişe geçen Apple çıkardığı modellerle tercih konusunda kullanıcılarını zorlamaya devam ediyor.  Apple Store sizlere popüler birçok uygulama sunar. iPhone telefonlar tasarım açısından da oldukça farklıdır. Günden güne yeni tasarımlara imza atan Apple’ın  iPhone X  tasarımı oldukça şaşırttı. Arka ve ön yüzeyinde bugüne kadarki en dayanıklı cam kullanıldı. Apple telefonlar uzun pil ömrü ile de çok dikkat çekmektedir.  Akıllı telefon kullanıcılarının önemle aradığı özelliklerden biri olan pil gücü Apple telefonlarda oldukça tatmin edicidir. Eğer gün içinde yoğun bir telefon kullanıcısı iseniz Apple telefonlar sizler için doğru bir tercih olur.

 

iPhone Telefonuna Fiyat Almak ve Adresinden Satmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.

 

Hızlı Bakış

 

5.8 inç

Super Retina XDR ekran1

Dokulu mat cam ve paslanmaz çelik tasarım

 

6.5 inç

Super Retina XDR ekran1

Dokulu mat cam ve paslanmaz çelik tasarım

 

6.1 inç

Liquid Retina HD ekran1

Cam ve alüminyum tasarım

Gece modu özelliğine sahip üçlü 12 MP Ultra Geniş, Geniş ve Telefoto kameralar

12 MP

Saniyede 60 kareye kadar 4K video kaydı özelliğine sahip 12 MP TrueDepth kamera

EKRAN

 

Super Retina XDR ekran

 

5.8 inç (diyagonal) tam ekran OLED Multi-Touch1

HDR ekran

458 ppi yoğunlukta 2436 x 1125 piksel çözünürlük

2.000.000:1 kontrast oranı (tipik)

True Tone ekran

Geniş renk yelpazesine sahip ekran (P3)

Haptic Touch

800 nit maksimum parlaklık (tipik)

Gece modu özelliğine sahip üçlü 12 MP Ultra Geniş, Geniş ve Telefoto kameralar

 

12 MP

Saniyede 60 kareye kadar 4K video kaydı özelliğine sahip 12 MP TrueDepth kamera

EKRAN

Super Retina XDR ekran

6.5 inç (diyagonal) tam ekran OLED Multi-Touch

HDR ekran

458 ppi yoğunlukta 2436 x 1125 piksel çözünürlük

2.000.000:1 kontrast oranı (tipik)

True Tone ekran

Geniş renk yelpazesine sahip ekran (P3)

Haptic Touch

800 nit maksimum parlaklık (tipik)

Gece modu özelliğine sahip çift 12 MP Ultra Geniş ve Geniş kameralar

12 MP

Saniyede 60 kareye kadar 4K video kaydı özelliğine sahip 12 MP TrueDepth kamera

EKRAN

Liquid Retina HD ekran

IPS teknolojisine sahip 6.1 inç (diyagonal)
tam ekran LCD Multi‑Touch

326 ppi yoğunlukta 1792 x 828 piksel çözünürlük

1400:1 kontrast oranı (tipik)

 

True Tone ekran

Geniş renk yelpazesine sahip ekran (P3)

Haptic Touch

625 nit maksimum parlaklık (tipik)

 1. Aygıtların ekranları yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Telefonun kıvrımlı zarif tasarımını takip eden bu köşeler, standart bir dikdörtgenin sınırları içinde yer alır. Standart bir dikdörtgen olarak ölçüldüğünde ekranlar diyagonal olarak 5.85 inç (iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone X), 6.46 inç (iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max) veya 6.06 inçtir (iPhone 11, iPhone XR). Görüntülenebilen gerçek alan daha azdır.

 2. Pille ilgili tüm veriler, ağ yapılandırmasına ve daha birçok etkene bağlıdır; gerçek sonuçlar farklılık gösterebilir. Pillerin ömrü belirli sayıda şarj döngüsüyle sınırlıdır ve bu pillerin zaman içinde bir Apple servis sağlayıcısı tarafından değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj döngüsü sayısı, kullanıma ve ayarlara göre değişir. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/batteries ve apple.com/tr/iphone/battery.html adreslerini inceleyin.

 3. iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11 suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiştir. iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 4 metre derinlik); iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone 11 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 2 metre derinlik); iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X ve iPhone XR ise 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

 4. Kullanılabilir alan daha azdır ve birçok faktöre bağlı olarak değişir. Standart bir yapılandırma, modele ve ayarlara bağlı olarak (iOS ve yüklenmiş olarak gelen uygulamalar dahil olmak üzere) yaklaşık 11 GB ile 14 GB arası alan kullanır. Yüklenmiş olarak gelen uygulamalar yaklaşık 4 GB alan kullanır. Bu uygulamaları silebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Depolama kapasitesi yazılım sürümüne ve aygıta göre değişebilir.

 5. Boyut ve ağırlık, yapılandırmaya ve üretim sürecine göre değişir.

 6. Veri tarifesi gerekir. Gigabit sınıfı LTE, 4G LTE Advanced, 4G LTE, VoLTE ve Wi-Fi üzerinden arama özelliği sadece belirli pazarlarda ve belirli iletişim operatörleri tarafından sunulur. Belirtilen hızlar teorik değerlere dayalıdır ve bulunulan konuma ve iletişim operatörüne göre değişir. LTE desteği hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişim operatörünüze danışın ve apple.com/tr/iphone/LTE adresini inceleyin.

 7. Ultra Geniş Bant her bölgede kullanılamayabilir. Ayrıntılar için lütfen apple.com/tr/ios/feature‑availability adresini inceleyin.

 8. FaceTime arama özelliği için, arayanın ve arananın FaceTime özellikli bir aygıta ve Wi‑Fi bağlantısına sahip olması gerekir. Bu özelliğin hücresel ağ üzerinden kullanılabilmesi, iletişim operatörünün politikalarına bağlıdır; veri ücretleri uygulanabilir.

 9. Siri her dilde veya bölgede kullanılamayabilir ve özellikler bölgeye göre değişebilir. İnternet erişimi gerekir. Hücresel veri ücretleri uygulanabilir.

 10. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinde “Hey Siri” özelliğini kullanabilmeniz için aygıtınızın güç kaynağına bağlı olması gerekir.

 11. Qi kablosuz şarj aygıtları ayrı satılır.

 12. Testler Apple tarafından Ağustos 2017’de ön üretim iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus üniteleri ve yazılımları ile Apple USB-C Güç Adaptörleri (18 W Model A1720, 29 W Model A1540, 30 W Model A1882, 61 W Model A1718, 87 W Model A1719) ve Ağustos 2018’de ön üretim iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR üniteleri ve yazılımları ile Apple USB-C Güç Adaptörleri (18 W Model A1720, 29 W Model A1540, 30 W Model A1882, 61 W Model A1718, 87 W Model A1719) kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Testler Apple tarafından Ağustos 2019’da ön üretim iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max üniteleri ve yazılımları ile Apple USB-C Güç Adaptörleri (18 W Model A1720, 29 W Model A1540, 30 W Model A1882, 61 W Model A1947 ve 87 W Model A1719) kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Hızlı şarj testi, şarjı bitmiş iPhone üniteleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Şarj süresi çevresel etkenlere göre değişir; gerçek sonuçlar farklılık gösterir.

 13. eSIM’i kullanabilmek için kablosuz servis tarifesi gerekir (bu tarife, sözleşmenin sona ermesinden sonra bile, servis sağlayıcı değiştirme ve uluslararası dolaşım kısıtlamalarına tabi olabilir). Her iletişim operatörü eSIM’i desteklemeyebilir. eSIM bazı iletişim operatörlerinden satın alındığında iPhone’da kullanılamayabilir. Ayrıntılar için lütfen iletişim operatörünüze danışın. Daha fazla bilgi için lütfen support.apple.com/tr-tr/HT209044 adresini ziyaret edin.

Adresinizden Ücretsiz Alım Satım Hizmetleri

Haftalık Fırsat Ürünleri İlk Görmek İçin Abone Ol!

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ödeme ve Teslimat

Gizlilik ve Güvenlik

Garanti Şartları

İade Şartları

Kargo Takibi

Havale Bildirim Formu

İletişim Formu

Sipariş Takip

2. EL CEP TELEFONU 

 

iPhone 7 Plus Fiyatları

iPhone 7 64gb

iPhone X Max

iPhone X Fiyatları

iPhone X Özellikleri

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S10

Samsung Note 9 Fiyatı

Samsung Note 10

ALIM / SATIM

2. El Cep Telefonu

2. El Tablet

Sıfır Cep Telefonu Alış

Sıfır Cep Telefonu Satış

Cep Telofonu Aksesuar

Cep Telefonu Silikon Kılıf

Blutooth Kulaklık

iPhone X Fiyatları

iPhone 7 Plus Fiyatı

CEP FAST

Hakkımızda

"Fast Cep" Nedir?

En Güvenilir Alışveriş

Sıfır Cep Telefonu Satış

Cep Telofonu Aksesuar

Cep Telefonu Silikon Kılıf

Blutooth Kulaklık

iPhone X Fiyatları

iPhone 7 Plus Fiyatı

KURUMSAL

 

Yeni Üyelik

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Açık Pozisyonlar

Bayilikler

Cep Telefonu Tamir

 • Facebook Sosyal Simge
 • Instagram

© CepFast Tüm Hakları Saklıdır.İçerikler ve Görseller  İzinsiz Kullanılamaz. Kopyalanamaz Tasarım ve SEO Oscar Medya